Zwycięstwo z Amatorem Kiełpino

Wreszcie drużynie z Kamienicy Królewskiej udało się zdobyć komplet punktów w meczu ligowym. W ostatnią niedzielę rozegraliśmy mecz z Amatorem na boisku w Kiełpinie. Przez całe spotkanie posiadaliśmy zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki oraz sytuacjach podbramkowych. W pierwszej połowie udało się trzykrotnie pokonać bramkarza Amatora. Drużyna z Kiełpina tylko raz, ale świetną interwencją popisał się Ziegert wybijając piłkę z linii brakowej. Bramki w tym meczu zdobywali Hoffmann 4x oraz Groth. Mecz zakończył się zwycięstwem 5:0. Drużyna z Kiełpina będzie musiała zdecydowanie podnieść poziom sportowy, żeby utrzymać się w tym sezonie w okręgówce.
Skład: Czekirda, Kitowski, Ustowski, Bielicki, Ziegert, Klaman, Dobek, Kowalski, Cyman, Groth, Hoffmann. Weszli: Rink, Jankowski, Fisikowski, Kozieł. W tym meczu w klasie okręgowej zadebiutował Tomek Fisikowski. Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych meczach. Kolejnym rywalem naszej drużyny w najbliższą niedzielę będzie Potok Pszczółki.