Komplet punktów z Pszczółkami

W dniu dzisiejszym udało się odnieść drugie zwycięstwo z rzędu w ramach rozgrywek klasy okręgowej. Kamienica Królewska podejmowała dzisiaj na własnym obiekcie drużynę z Pszczółek. W pierwszej połowie pierwsze 10 minut należało do Potoku Pszczółki. Jednak w tym okresie gry nie udało się gościom stworzyć żadnej sytuacji bramkowej. Dalsza część pierwszej połowy to już przewaga gospodarzy, którzy raz za razem stwarzali bardzo groźne sytuacje pod bramką Potoku. W tej części gry udało się strzelić Kamienicy dwie bramki. Pierwszą bramkę strzelił z 18 metra płaskim strzałem Kuba Hoffmann. Druga bramka była autorstwa Daniela Grotha, który świetnie znalazł się w sytuacji po rzucie rożnym. W drugiej połowie pierwsze 10 minut to próba odwrócenia losów spotkania przez Potok - bezskuteczna. W 60 minucie bramkę dla Kamienicy zdobywa Mateusz Cyman po wrzutce z autu przez Pawła Jankowskiego. W 80 minucie rozluźnienie w szeregach naszej drużyny i nieporozumienie Jankowskiego z Ziegertem wykorzystał napastnik gości. Podrażniona utratą tej bramki Kamienica strzela po 5 minutach bramkę na 4:1, której autorem był ponownie Groth, ponownie po asyście Jankowskiego. Bardzo dobrą partię w tym meczu rozgrywali Groth i Dobek. Ten drugi przerywał większość sytuacji Potoku Pszczółki. O gościach można powiedzieć, że grają dużo lepiej niż mówi o tym aktualna tabela. Pewnie wkrótce zaczną wygrywać. Z pozytywów drugi mecz w przemeblowanym ustawieniu i drugie zwycięstwo. Drużyna z Kamienicy wystąpiła w składzie: Czekirda, Kitowski, Gornowicz(Jankowski), Bielicki, Ziegert, Klaman, Ustowski, Groth, Cyman, Hoffmann(Kowalski).