Remis z Olimpią Osową

W ostatnią sobotę niestety znów nie udało się zdobyć kompletu punktów w meczu ligowym. Przeciwnikiem naszej drużyny była Olimpia Osowa. W przebiegu całego spotkania drużyna Kamienicy obiektywnie była dużo lepszą drużyną po względem piłkarskim. Praktycznie cały mecz grę prowadziła Kamienica. Olimpia ograniczała się do gry długą piłką. Mecz zaczęliśmy od straty w środku pola i co za tym idzie stracie błędu. Następnie strzeliliśmy Olimpii Osowa trzy bramki. Do tego sędzia wyrzucił z boiska jednego z zawodników Olimpii. Przy takiej sytuacji tracimy dwie bramki i sposób ciężki do opisania wywozimy z Gdańska tylko jeden punkt. Winna całej sytuacji jest cała drużyna. Brak konsekwencji, skuteczności i brak reakcji z ławki. Jedyne co można pozytywnego powiedzieć to fakt, że drużyna lidera tabeli została zdominowana przez Kamienicę i była dużo słabszym zespołem. Teraz czekamy na 3 punkty. Może być tylko lepiej.
Skład: Czekirda, Gornowicz, Kitowski, Klaman, Bielicki, Groth, Dobek, Ziegert, Ustowski, Cyman, Hoffmann.
Bramki: Hoffmann, Kitowski, Cyman