Termin sparingu z Radunią Stężyca

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 na boisku w Stężycy drużyna z Kamienicy zmierzy się w sparingowym spotkaniu z miejscową Radunią. Drużyna ze Stężycy regularnie melduje się co sezon w górnej części tabeli V ligi grupy II. W drużynie Raduni występuje Marcin Szmytke, który w zeszłym sezonie bronił naszych barw. Natomiast w Kamienicy Królewskiej jest kilku zawodników, którzy w ubiegłych latach występowali w Raduni: Kitowski, Hoffmann, Bielicki, Klaman, Groth. Trenerem Radunia był przez parę lat również aktualny szkoleniowiec KS Kamienicy p. Andrzej Klaman. Atmosfera na boisku będzie bardzo dobra. Radunia w zeszłym tygodniu zmierzyła się z lokalnym rywalem Kamienicy - GKS Sierakowicami. W tym meczu padł remis 1:1. Jest to ostatni sparing przed ligą i ostatnia możliwość zameldowania się w pierwszym składzie. Zbiórka przed spotkaniem o godzinie 16:00.