Sparing: Radunia Stężyca 0:0 KS Kamienica Królewska

W ostatnią niedzielę na boisku w Stężycy KS Kamienica Królewska rozegrała ostatni sparing przed sezonem 2015/2016. Przeciwnikiem naszej drużyny była miejscowa Radunia. Dla drużyny ze Stężycy był to również ostatni sparing przed zbliżającym się sezonem. Drużyna z Kamienicy wystąpiła w tym meczu bez leczących drobne urazy Hoffmanna, Kowalczyka oraz nieobecnego Janowskiego. Trener Klaman dał zagrać wszystkim zawodnikom i stosował liczne zmiany w ustawieniu. Mecz ten nie był ciekawym widowiskiem. W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę posiadała Kamienica, ale nie było efektu bramkowego. W drugiej obudzili się gospodarze i zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce. Jedyne co można zapamiętać po tym spotkaniu to fakt, że drużyna ze Stężycy grała bardzo ambitnie i ostro. Na tym etapie ostatniego sparingu przed sezonem było to niezrozumiałe. Drobnych urazów nabawili się Gornowicz, Czekirda i Kitowski. Jednak raczej cała trójka będzie do dyspozycji trenera w pierwszym meczu sezonu. W drużynie z Kamienicy wystąpili następujący zawodnicy:Czekirda, Arndt, Kitowski, Gornowicz, Groth, Klaman, Rink, Ziegert, Dobek, Cyman, Ustowski, Kowalski, Kozieł, zawodnik testowany, zawodnik testowany.
Przed nami dwa ostatnie treningi i ruszamy z ligą. Pierwszym przeciwnikiem będą Orlęta Reda.