Rusza liga!!!

W najbliższą niedzielę rusza V liga gr. I. Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie zespół z Redy. W ubiegłym sezonie dwukrotnie udało się nam wygrać z Orlętami 2:0 oraz 2:1. Mecz odbędzie się godzinie 13:30, wyjazd z Kartuz o godzinie 11:30. Z zespołem trenera Gierszewskiego zmierzyliśmy się w sparingu dwa tygodnie temu, wynik hokejowy 3:3. Drużyna z Redy została trochę zmieniona względem zeszłej rudny, ale na pewno jest w naszym zasięgu. W okresie przygotowawczym drużyna Kamienicy Królewskiej przeplatała dobre występy z beznadziejnymi. Jednak tym razem trener Klaman będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników z wyjątkiem Kowlaczyka, którego kontuzja pachwiny okazała się dużo poważniejsza niż to na początku wyglądało.