Porażka z Orlętami Reda

W pierwszym meczu sezonu 2015/2016 niestety ponieśliśmy porażkę w spotkaniu z Orlętami Reda. Mecz rozegrano na stadionie w Redzie. W pierwszej połowie grę prowadziła drużyna z Kamienicy. Orlęta ograniczały się jedynie do kontr. Najgroźniejszą sytuację w pierwszej połowie stworzył Filip Ustowski, którego strzał wylądował na poprzeczce bramki Redy. Orlęta zrewanżowały się uderzeniem z 30m w słupek. Poza tymi sytuacjami gra toczyła się w środku pola. Drużyna z Kamienicy w pierwszej połowie wyglądała jeszcze dobrze. Niestety po zmianie stron inicjatywę przejęły Orlęta. Jednak niewiele z tego wynikało, ponieważ obrona radziła sobie z napastnikami Orląt bez większych problemów. Niestety w 80min. sędzia dyktuje faul na 20m. Sytuacja jest niezrozumiała. Napastnik Orląt wpada w naszego obrońcę a akcja toczy się 15m od tego miejsca. Absurdalna decyzja arbitra. Chyba zabrakło młodemu sędziemu doświadczenia i wyczucia. Do piłki podszedł Broner i bez problemów wykorzystał prezent sędziego. Po tej bramce Kamienica próbowała odwrócić losy spotkania, ale niestety zabrakło sił. Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem. Drużyna za mało dała z siebie, w szczególności brakowało kreatywności w środku pola oraz małej pazerności w walce o piłkę na połowie przeciwnika. Kamienica wystąpiła w składzie:
Czekirda, Kitowski, Klaman, Ziegert, Gornowicz, Dobek, Rink, Cyman(Jankowski), Kowalski, Ustowski(Groth), Hoffmann