Porażka z Cartusia Kartuzy

Niestety udał się rewanż drużynie z Kartuz po porażce 3:2,którą ponieśli dwa tygodnie temu. Tym razem drużyna z Kartuz wygrała w meczu rozgrywanym na sztucznej murawie w Kartuzach 1:0. Drużyna z Kartuz wystąpiła w zupełnie przebudowanym składzie względem pierwszego spotkania. W naszych szeregach zabrakło tylko Cymana, Arndta, Hozy oraz Kowalczyka. Skład Kamienicy był więc prawie kompletny. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie po zamieszaniu w polu karnym i niefortunnej interwencji Kitowskiego. W przebiegu meczu drużyna z Kartuz była lepsza, co wykazała w posiadaniu piłki. Jednak z tego niewiele wynikało, bo Cartusia w całym spotkaniu stworzyła może dwie sytuacje, w których mogły paść bramki. Kamienica ograniczała się do kontr oraz odpowiedniego ustawiania się w formacjach. Drużyna z Kamienicy wystąpiła w składzie:
Czekirda, Kitowski, Klaman, Ziegert, Groth, Gornowicz, Jankowski, Dobek, Kowalski, Kozieł, Rink, Hoffmann, Ustowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany
W meczu testowani byli dwaj juniorzy z Cartusi. Z pozytywów należy odnotować poprawną grę defensywy oraz dobry występ Rinka na prawnym skrzydle. Następny sparing w Stężycy z Radunią. Zbiórka w Stężycy o godzinie 16:00 w najbliższą niedzielę.