Podsumowanie rundy jesiennej i spotkanie organizacyjne na rundę wiosenną

W zeszłym tygodniu odbyło się spotkanie sprawozdawcze w klubie KS Kamienica Królewska. Na spotkaniu podjęto decyzje co do dalszego funkcjonowania klubu. Zasadniczo cele stawiane pierwszej drużynie są wciąż wysokie, bo do tego predysponuje kadra drużyny. Aktualnie trwają ustalenia sparingpartnerów na okres przygotowawczy. Trener Hoffmann dogrywa również obiekty, na których będziemy się przygotowywać. Planowane są trzy treningi w tygodniu. Jeden trening będzie odbywał się na sztucznej nawierzchni, drugi na sali gimnastycznej, a ostatni to trening biegowy w terenie. Wszystkie zajęcia odbywać będą się w Kartuzach. Planowane jest spotkanie, na którym zostanie podsumowana zeszła runda. Spotkanie odbędzie w połowie stycznia. Jednocześnie będzie to spotkanie organizacyjne na zbliżającą się rundę. O szczegółach zawodnicy będą informowani w styczniu. A na razie zasłużony wypoczynek.