Nowy trener KS Kamienica Królewska

Po rezygnacji z prowadzenia pierwszego zespołu Andrzej Klamana, nowym trenerem KS Kamienica Królewska został Jakub Hoffmann. Dotychczasowy najlepszy strzelec naszej drużyny został wybrany przez p. Prezesa na szkoleniowca naszej drużyny. Jest to pierwsza drużyna, którą będzie prowadził Kuba jako grający trener. Hoffmann ma w swoim CV występy w 3 lidze, a wiek juniora spędził w szkółce w Szamotułach. Wyzwanie dla nowego trenera jest dość poważne, szczególnie w aktualnej sytuacji w klubie. Wiele rzeczy trzeba uregulować, kilka zmienić. Okres przygotowawczy będzie prawdopodobnie odbywał się na sztucznych boiskach w Kartuzach. Życzymy Jakubowi sukcesów na stanowisku trenera i wierzymy, że pierwsza trójka jest jeszcze do zrobienia, mimo słabej pierwszej rundy. O okresie przygotowawczym i sparingpartnerach będziemy informować na bieżąco.